Esileht Sihtkohad Lennupiletid Hotellid Firmast  

  EUROOPA
  HISPAANIA
  ITAALIA
  KREEKA
  LÄTI
  PORTUGAL
  AAFRIKA
  EGIPTUS
  LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK
  SEISHELLID
  AASIA
  DUBAI
  IISRAEL
  INDIA
   MALDIIVID
   MAURITIUS
   NEPAAL
  TAI
  VIETNAM
  LÕUNA-AMEERIKA JA
  KARIIBI MERI
  KUUBA
  BRASIILIA
 
  GOLFIREISID
  HISPAANIA
  LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK
 
 
kuumad.com

 


DUBAI

MIKS VALIDA REISISIHIKS DUBAI?

- Dubai on ühte aegu kaasaegne tipptehnoloogia ja arhitektuuriga metropol ja samas araabiapäraselt hõlmamatu ja salapärane riik kaugel Araabia Ühendemiraatides.
- Dubais on garanteeritult soe! Merevee temperatuur ei lange ka talvekuudel alla 22 soojakraadi, hotellide kõik basseinid on samuti soojendusega.
- Dubais asuvad maaila ühed luksuslikuimad hotellid. Merre rajatakse just praegu hiiglaslikku kunstlikku palmikujulist saart, mille “lehtedel” asuvad hotellid, rannad, spordikeskused, baarid ja restoranid.
- Dubai sobib aktiivsele puhkajale – siin on maailmaklassi golfiväljakud, ratsaklubid, spordikeskused. Saab mängida tennist, tegeleda veespordiga, käia kala ja krabi püüdmas, sukeldumas ja snorgeldamas. Ekstreemspordi harrastajad saavad lausa kõrbes düünidel kihutamist proovida!
- Dubai sobib perepuhkuseks – Rannahotellides on lastebasseinid, laste mänguväljakud, peresid ootab luksuslik veemaailm – Wild Wadi www.wildwadi.com
- Dubai sobib shoppajatele – Sisseoste saab sooritada nii araabiapärastel turgudel – soukidel, kui ka maailmakuulsaid kaubamärke müüvates boutiikides ja kaubamajades.
- Dubai kõrbesafari on unustamatu kogemus ka neile, kes juba on kord kogenud jeebisõitu kõrbemaastikul.


TELLIMINE

Tellimiseks helistage telefonil 6311 064, 52 35117 või saadke e-mail aadressile ylle@travelclub.ee


Reisiklubi Meililist


Soovin liituda meililistigaHOTELLIDE
BRONEERIMINE: