Esileht Sihtkohad Lennupiletid Hotellid Firmast  

  EUROOPA
  HISPAANIA
  ITAALIA
  KREEKA
  LÄTI
  PORTUGAL
  AAFRIKA
  EGIPTUS
  LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK
  SEISHELLID
  AASIA
  DUBAI
  IISRAEL
  INDIA
   MALDIIVID
   MAURITIUS
   NEPAAL
  TAI
  VIETNAM
  LÕUNA-AMEERIKA JA
  KARIIBI MERI
  KUUBA
  BRASIILIA
 
  GOLFIREISID
  HISPAANIA
  LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK
 
 
kuumad.com

 


KUUBA


MIKS VALIDA REISISIHIKS KUUBA?

* Kuubat kutsutakse Kariibi saarte pärliks. Seda saart on õnnistatud hea troopilise kliima ja päikesega. Kariibi päevitust loetakse maailma kauneimaks. Samuti leiab Kuubalt tõelisi paradiisirandu, kus imepeen valge liiv vaheldub sinirohelise kristallpuhta veega ning seda pilti raamivad võimsad kuningpalmid. Sisemaa mägedes ja orgudes paelub pilku lopsakas loodus.
*  Kuubal on kirev ajalugu, millesse on jälje jätnud kunagised põlisasukad indiaanlased, saare vallutanud konkistadoorid, korrumpeerunud “imperialistide teenrid” ning loomulikult Fidel Castro revolutsioon ja sotsialistlik kord. Reis Kuubale on samas nii eksootiline kui ka nostalgiline. Sotsialistlik olevik tuletab meelde meie enda minevikku, kuid head hotellid ja lahke teenindus pehmendavad seda muljet olulisel määral.
*  Kuubal on suurepäraselt säilinud  koloniaalarhitektuur, mille kõige kaunim pärl on Unesco kultuuripärandi kaitse all olev Trinidadi linn. Tänavatel sõidavad 50- test pärit hiiglaslikud Ameerika autod ning veidi uuemad Vene žigulid. Terassidel istuvad kiiktoolides memmed-taadid, loomulikult sigarid hambus. Kõik see jätab teistmoodi tegelikkuse tunde, nagu osaleksid heas vanas filmis.
*  Kuubal on kolm kuulsat müügiartiklit – rumm, sigarid ja salsa. Havanna Clubi rumm on üks maailma kvaliteetsemaid. Kuuba sigarid on samuti tuntud oma suurepärase kvaliteedi poolest, ning maksavad Kuubal mitu korda vähem kui mujal maailmas. Kuuba on salsa päritolumaa. Laheda muusika saatel tantsu keerutavad kuubalased annavad silmad ette ka parimatele ladina – ameerika profitantsijatele.
*  Kagu-Kuubas asetsev Guardalavaca piirkond on kuulus oma lumivalgete liivarandade poolest.  Kaunid rannad ja türkiissinine ookean pakuvad rohkelt võimalusi veespordiks ja  katamaraaniretki mereakvaariumisse, kus võib ujuda koos delfiinidega. Põnevate ekskursioonide käigus saate tutvuda Castro kodulinna Santiago de Cubaga ning külastada Havanna kuulsamaid ja kaunemaid paiku – Revolutsiooni Väljak, Maleconi rannarajoon, vanalinn. 
*  Kõige populaarsem on Kuubal “kõik hinnas” majutus, kus hotelli saabudes praktiliselt rohkem raha ei kulugi. Guadalavacas on loodud kõik võimalused aktiivseks puhkuseks. Väga head võimalused sukeldumiseks, snorkeldamiseks, matkamiseks.

Veel infot Kuuba kohta loe siit ...

Linke:

Fotogalerii Kuuba reisidest
Eesti Kuuba Sõprusühing

TELLIMINE

Tellimiseks helistage telefonil 6311 064, 52 35117 või saadke e-mail aadressile ylle@travelclub.ee


Reisiklubi Meililist


Soovin liituda meililistigaHOTELLIDE
BRONEERIMINE: