Esileht Sihtkohad Lennupiletid Hotellid Firmast  

  EUROOPA
  HISPAANIA
  ITAALIA
  KREEKA
  LÄTI
  PORTUGAL
  AAFRIKA
  EGIPTUS
  LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK
  SEISHELLID
  AASIA
  DUBAI
  IISRAEL
  INDIA
   MALDIIVID
   MAURITIUS
   NEPAAL
  TAI
  VIETNAM
  LÕUNA-AMEERIKA JA
  KARIIBI MERI
  KUUBA
  BRASIILIA
 
  GOLFIREISID
  HISPAANIA
  LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK
 
 
kuumad.com

 


MAURIITIUS

Mauritius on saareriik India ookeanis. Mauritiuse saar asub 900 km Madagaskarist idas. Mauritius hõlmab lisaks Mauritiuse saarele ka Rodriguese saare (560 km idas), Cargados Carajose saared (u 300 km põhjas) ja Agalega saared (1100 km põhjas).

Reisid Mauritiusele  toimuvad Pariisi, Londoni või Frankfurdi kaudu lennukompaniiga Air Mauritius. Olenevalt paketist ning lennuühendusest on Mauritiusel võimalik veeta kas 8, 10  või 14 päeva. Reisipaketi paneme kokku  vastavalt teie poolt soovitud lennuühendusele, majutusele ning valitud puhkuse pikkusele. 


MIKS VALIDA REISISIHIKS MAURITIUS?

Mauritiuselt leiad loomulikult sinise laguunivee, valged liivarannad ja kaldale kaarduvad kookospalmid, kuid enamuse saare pindalast moodustavad mühavad suhkruroopõllud. Siin-seal kõrguvad 800 m kõrgused vulkaanijäänukid, sakilised mustad mäed, mis päikeseloojangul moodustavad imepäraseid vaateid, justkui Da Vinci maalidelt. Väike saar, kus ilm on aastaringi enam-vähem samasugune, soe ning paraja niiskusega. Kohalikud inimesed on väga sõbralikud, rahulikud ning suhtlemine nendega on lihtne.

Tasub külastada ka Mauritiuse naabersaart Rodriguest.
Rodriguesi saar asub samuti India ookeanis ja vaid pooleteisetunni lennusõidu kaugusel Mauritiuse saarest. Mõlemad saared sobivad ideaalset nii rannapuhkuseks kui noorpaaridele pulmareisiks.

TELLIMINE

Tellimiseks helistage telefonil 6311 064, 52 35117 või saadke e-mail aadressile ylle@travelclub.ee


Reisiklubi Meililist


Soovin liituda meililistigaHOTELLIDE
BRONEERIMINE: