Esileht Sihtkohad Lennupiletid Hotellid Firmast  

  EUROOPA
  HISPAANIA
  ITAALIA
  KREEKA
  LÄTI
  PORTUGAL
  AAFRIKA
  EGIPTUS
  LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK
  SEISHELLID
  AASIA
  DUBAI
  IISRAEL
  INDIA
   MALDIIVID
   MAURITIUS
   NEPAAL
  TAI
  VIETNAM
  LÕUNA-AMEERIKA JA
  KARIIBI MERI
  KUUBA
  BRASIILIA
 
  GOLFIREISID
  HISPAANIA
  LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK
 
 
kuumad.com

 


VIETNAM

Vietnam on riik Kagu-Aasias Indohiina poolsaare idarannikul. Piirneb Hiina, Laose ja Kambodžaga.


MIKS VALIDA REISISIHIKS VIETNAM?

* Vietnam on suurele osale reisihuvilistest veel avastamata ning pakub palju põnevat, mida teistes selle piirkonna maades ei näe.
* Saigon on tõeline metropol, millel on kirev ajalugu. Oma jälje on jätnud nii Prantsuse koloniaalvalitsus kui USA sõjaline tegevus. Budistlikud templid, moodsad kõrghooned, rikšad ja jalgrattad, naeratavad ja lahked kohalikud sulavad kokku tõeliselt värvikaks Aasia suurlinnaks.
* Phan Thiet on Vietnami üks suuremaid kuurortlinnu, mille ehteks on heleda liivaga pikk rannajoon, mida uhuvad Vaikse ookeani soojad lained.
* Vietnami loodus on tõeliset vaheldusrikas. Tänu troopiliselt niiskele kliimale on siinne taimestik ülilopsakas ning see annab mägedele ja orgudele tõeliselt eksootilise ilme. Mekongi jõgi on aga kohalik elu allikas. Tema veed annavad elu tuhandetele riisipõldudele.
* Vietnami hinnatase on suhteliselt taskukohane. Hinnad on eestlase jaoks soodsad ning vähese rahaga saab soetada eksootilisi suveniire, riideid, keraamikat, maitseaineid ja palju muud.
* Reisi jooksul saate tuttvaks väga mitmepalgelise maaga. Rahvusvaheliseks metropoliks kujunenud Saigonist siirdume rannaparadiisi . Ekskursioonidel saate imetleda Vietnami imelist loodust ja tutvuda riigi põneva ajalooga.

* Anthony Bourdain on oma raamatus "Koka rännakud. Täiusliku eine otsinguil " .Vietnami kööki nimetanud maailma parimaks.

TELLIMINE

Tellimiseks helistage telefonil 6311 064, 52 35117 või saadke e-mail aadressile ylle@travelclub.ee


Reisiklubi Meililist


Soovin liituda meililistigaHOTELLIDE
BRONEERIMINE: